DOE Music Belgium

      Artist | Artiest

      DOE It With Love 2

      fonny de wulf

      Fonny de Wulf
      Born
      3 August 1962
      Currently
      Waasmunster, Oost-Vlaanderen, Belgium
      Member of Rofo
      Also Known As
      Alfons Freddy De Wulf [birth name]

      DOE Music YouTube

      Biografie

      Geboren in een muzikaal nest wordt de muziek zijn grote passie.
      De definitieve keuze viel op piano. De muziekopleiding was niet direct zijn ding ook al bekent hij zonder de steun en motivatie van zijn muziekleraars (aanvankelijk Walter Proost en later Arthur Vuye voor piano, Jenny Wieland voor notenleer) nooit bereikt zou hebben waar hij nu staat.
      Steeds worden de producties beïnvloedt door verschillende stijlen, maar nooit vereenzelvigt met 1 bepaalde stijl. Eigenzinnig en zich laten leiden door de emoties van het moment zijn de sleutelwoorden.
      Fonny De Wulf is de componist van de muziek te horen in de bekende Vlaamse televisiereeksen Flikken en Windkracht 10.

      Sinds 1995 heeft Fony de Wulf zijn eigen digitale opnamestudio. (Tekst: Kunstencentrum)